Sunati acum: +40 348 457 915.
Asigurari in Arges - Oportunitati de angajare

Oportunitati de angajare

Daca esti o persoana dinamica, sociabila, cu experienta in domeniul Asigurarilor sau in domeniul Financiar-bancar si doresti independenta financiara, te asteptam in echipa noastra.

INSPECTOR ASIGURARI

Responsabilitati:
identificarea, dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti persoane fizice si persoane juridice.
Cerinte:
  • studii superioare
  • experienta in asigurari generale sau alte tipuri de intermedieri financiare
  • foarte buna abilitati de relationare si comunicare
  • perseverenta si seriozitate
  • detinerea unui portofoliu de clienti constituie un avantaj
  • diploma absolvire curs IMA constituie un avantaj
Beneficii oferite:
  • pachet salarial motivant, compus din salariu fix si -comision din vanzari
  • suport logistic si training
  • posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu

COLABORATORI VANZARE ASIGURARI

Cerinte:
  • studii medii
  • posesor calculator, imprimanta si lgatura internet
  • abilitati de comunicare bine dezvoltate
  • seriozitate
  • detinerea unui spatiu situat in vad comercial, constituie un avantaj
  • experienta in asigurari constituie un avantaj
  • comision motivant pe baza unui contract de mandat
  • posibilitatea de dezvoltare a unei cariere in domeniu

Trimiteti CV-ul online!

CAPTCHA Image

De ce sa irositi timp alergand la fiecare asigurator? De ce sa platiti mai mult pentru servicii similare?
Cu noi economisiti timp si bani.